LynkCo_BCN_club_exterior_01.jpg
  • jpg

Lynk & Co opent eerste Spaanse Club in Barcelona

De volledige Lynk & Co beleving is vanaf heden nu ook in Barcelona te ervaren! Deze week is de negende internationale club geopend aan de Passeig de Gràcia 44. De Barcelona Club is de eerste Spaanse locatie van Lynk & Co en tevens ook de grootste club tot nu toe. De club vertegenwoordigt een nieuw hoofdstuk in de expansie van het mobiliteitsbedrijf, terwijl zij groeien en zich verbinden met hun leden in Zuid-Europa.

Het is een club. Geen autoshowroom.

Bij Lynk & Co doen zij niet aan grauwe showrooms - je gaat naar een club! Natuurlijk kun je nog steeds de Lynk & Co 01 hybride auto in levende lijve zien, een nieuwe kijk op mobiliteit ervaren of een proefrit maken, maar de club is ook een sociale ruimte om te netwerken met andere leden, een drankje te drinken, deel te nemen aan gratis evenementen en te winkelen met producten van lokale partnermerken zoals Saye, WEARE.NOTFRIENDS, Calíope en Haan.

Kleurrijk. Creatief. En een beetje vreemd.

De Barcelona Club is ontworpen in samenwerking met de Spaanse ontwerpstudio MASQUEESPACIO. Het resultaat is een eclectisch wonderland van meerdere verdiepingen met zeer uitgesproken sculpturen, zoals paskamers ingekapseld in een smaragdgroene berg en een 3D-geprinte koepel geïnspireerd op de buik van een walvis om de Lynk & Co 01 te huisvesten.

Spanje heeft Lynk & Co zo hartelijk omarmd en we wilden iets extra speciaals creëren voor Barcelona. De nieuwe Club is kleurrijk, creatief en belichaamt een enorme passie, net als de stad zelf. We kijken ernaar uit om onze leden te verwelkomen en een nieuw publiek te bereiken met deze opening. explica Alain Visser, CEO van Lynk & Co.

Focus op duurzaamheid.

Duurzaamheid was een belangrijk aandachtspunt voor de Barcelona Club. Duurzame, circulaire materialen staan centraal in het ontwerp, wat aantoont dat duurzaamheid net zo goed kan gaan over esthetiek als over functionaliteit. Net als alle Lynk & Co clubs zal de Barcelona Club producten bevatten van milieuvriendelijke merken en draait de club op 100% hernieuwbare energie.

De Spaanse markt.

Met een indrukwekkend aandeel van 10% van al onze leden en de hoogste maatschappelijke betrokkenheid, heeft Spanje bewezen enthousiast te zijn over ons mobiliteitsconcept. Spanje is één van Lynk & Co's top drie Europese markten. Naast de opening van de Barcelona Club breidt Lynk & Co hun aanwezigheid in Zuid-Europa uit met een nieuw klantenservice centrum en kantoren die tegen eind 2022 150+ nieuwe teamgenoten zullen huisvesten. De toewijding van Lynk & Co aan Spanje is dus niet van tijdelijke aard - het is de real deal!

Wat er verder op de planning staat? Nieuwe clubopeningen in Milaan en Madrid... dus houd de website en social kanalen van Lynk & Co in de gaten!

LynkCo_BCN_club_interior_02.jpg
  • jpg
LynkCo_BCN_club_gear_01.jpg
  • jpg
LynkCo_BCN_club_exterior_01.jpg
  • jpg
Large-LynkCo_BCN_club_dressing_room_01.jpg
  • jpg
Large-LynkCo_BCN_club_interior_13.jpg
  • jpg

Over Lynk & Co

Hi, wij zijn Lynk & Co!

Lynk & Co is opgericht om mobiliteitsoplossingen te bieden voor de 'connected' generatie. We maken echt, echt goede auto's (het soort dat alle functies heeft die je wilt zonder dat je erom hoeft te vragen), maar we bieden ook een nieuwe manier om die auto's te gebruiken. Met een flexibel aanbod van autobezit blijven we de evolutie stimuleren om tegemoet te komen aan de behoeften van onze coole consumenten op hun eigen voorwaarden.

Contactgegevens

Gerelateerde thema's

Ontvang het laatste Lynk & Co nieuws via RSS.

Of abonneer handmatig met de Atom URL