Lynk & co-8.jpg
  • jpg

Lynk & Co levert eerste auto's in Europa aan het Nederlandse shorttrack schaatsteam

De eerste Lynk & Co 01's in Europa zijn officieel de weg op! En er zit niet zomaar iemand op de bestuurdersstoel. Wie zijn de eerste gelukkige leden die hun auto's zullen ontvangen? Wij vonden mensen die onze toewijding aan gemeenschap, excellentie en stretchy outfits delen: de Nederlandse Nationale Trainingsselectie Shorttrack!

Het nationaal shorttrackteam, bestaat uit atletische supersterren in de Nederlandse en wereldwijde schaatsgemeenschap. Daarbij zijn zij de allereerste die hun auto's zullen ontvangen, en het zijn van de eerste is hen zeker niet onbekend - ze ontvingen hun 01's een dag nadat ze goud wonnen op de ISU World Short Track Speed Skating Championships 2021, georganiseerd in Dordrecht op 5-7 maart. Als officiële sponsor van het kampioenschap (en onofficieel cheerteam), zijn we onwijs trots hun te steunen en deel uit te maken van hun gemeenschap.

Het is voor ons een spannende mijlpaal om de eerste auto's in Europa af te leveren. We kunnen niemand beter dan het KNSB team bedenken om ermee te rijden. We juichen hen het hele jaar aan en kunnen niet wachten om te zien op welke avonturen ze met de 01's zullen gaan. Robin van der Kaa, VP Marketing bij Lynk & Co.

Vanaf het begin van het 20/21 seizoen is Lynk & Co partner van de KNSB en het nationaal shorttrack team. Wij ondersteunen hen en leveren mobiliteitsoplossingen voor het team. Het partnerschap is gebaseerd op onze gedeelde waarden - het belang van gemeenschap, delen en altijd vooruit gaan. Ze hebben drie auto's ontvangen om met elkaar te delen, wat vrij eenvoudig zou moeten zijn gezien het ingebouwde car sharing platform van de 01's.  

Gemeenschap en teamwork betekenen alles voor ons en we zijn trots om Lynk & Co in de KNSB-familie op te nemen. De 01 is een geweldige auto en het team kijkt ernaar uit het te gebruiken om naar trainingen, wedstrijden en veel meer te gaan.  Suzanne Schulting, World Champion bij het KNSB shorttrack schaatsteam

Hoewel het team de eerste is dat de 01's ontvangt, zullen de schaatsers snel genoeg meer gezelschap krijgen. Onze makkelijk-te-delen, all-inclusive auto's zijn namelijk onderweg om geleverd te worden bij onze leden. Startend bij leden op onze wachtlijst en vervolgens de nieuwe inschrijvingen. Nieuwe leden kunnen de 01 ook meenemen voor een ritje middels testritten die beschikbaar zijn in onze clubs in Gothenburg en Amsterdam.

Over Lynk & Co

Hi, wij zijn Lynk & Co!

Lynk & Co is opgericht om mobiliteitsoplossingen te bieden voor de 'connected' generatie. We maken echt, echt goede auto's (het soort dat alle functies heeft die je wilt zonder dat je erom hoeft te vragen), maar we bieden ook een nieuwe manier om die auto's te gebruiken. Met een flexibel aanbod van autobezit blijven we de evolutie stimuleren om tegemoet te komen aan de behoeften van onze coole consumenten op hun eigen voorwaarden.

Contactgegevens

Gerelateerde thema's

Ontvang het laatste Lynk & Co nieuws via RSS.

Of abonneer handmatig met de Atom URL